Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dirty Rose DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany
Dirty Rose DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dirty Rose marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dirty Rose został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, Łodygi porzeczki, papryczka pimento i różowy pieprz; nutami serca są róża, pelargonia pachnąca, drzewo gwajakowe, kadzidło, mirra, korzeń irysa, brazylijskie drzewo różane i tytoń; nutami bazy są ambra, australijskie drzewo sandałowe, wetyweria, amyris, indyjskia paczula, olibanum, cedr, skóra, labdanum, mastyks, agar (oud), styraks i mech.

Bergamotka Łodygi porzeczki Papryczka pimento Różowy pieprz

Róża Pelargonia pachnąca Drzewo gwajakowe Kadzidło Mirra Korzeń irysa Brazylijskie drzewo różane Tytoń

Ambra Australijskie drzewo sandałowe Wetyweria Amyris Indyjskia paczula Olibanum Cedr Skóra Labdanum Mastyks Agar (oud) Styraks Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dirty Rose by DSH Perfumes.

Dirty Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Dirty Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Dirty Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dirty Rose marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dirty Rose marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada No5 Narciso Mariah Carey Luscious Pink Charles of the Ritz Enjoli Nautica Nautica Bermuda Blue Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette biehl parfumkunstwerke hb01 Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Jalaine Gardenia Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Henri Bendel Rare Mimosa Molton Brown Celestial Maracuja