Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

December DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

December DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

December marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. December został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są goździk (przyprawa), imbir, przyprawy, galbanum i pomarańcza; nutami serca są róża, sosna, jodła i Żywica; nutami bazy są mech dębowy, cedr virginia, kadzidło, balsam tolu, fasolka tonka, wanilia, olibanum i mirra.

Goździk (przyprawa) Imbir Przyprawy Galbanum Pomarańcza

Róża Sosna Jodła Żywica

Mech dębowy Cedr Virginia Kadzidło Balsam Tolu Fasolka tonka Wanilia Olibanum Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about December by DSH Perfumes.

December Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes December, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes December, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum December marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu December marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Soul Gucci Gucci Eau de Parfum Lalique Lalique Pour Homme Equus Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Etat Libre d`Orange Nombril Immense Parfumerie Generale PG21 Felanilla Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir DSH Perfumes Jitterbug I Profumi di Firenze Spezie de Medici Avon U by Ungaro Fever for Him Swiss Arabian Fadeitak