Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Cyan DSH Perfumes dla kobiet

Cyan DSH Perfumes dla kobiet

ziołowy
Cyan DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Cyan marki DSH Perfumes to aromatyczne perfumy dla kobiet. Cyan został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat lipy, rumianek, mięta, yuzu i nuty drzewne.

Kwiat lipy Rumianek Mięta Yuzu Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyan by DSH Perfumes.

Cyan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Cyan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Cyan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyan marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyan marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Parfums DelRae Eau Illuminee Davidoff Cool Water Freeze Me Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Mary Kay Domain Van Heusen Van Heusen Diptyque L'Eau de L'Eau Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Profumi del Forte Tirrenico Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Washington Tremlett Hampstead Water