Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Cyan DSH Perfumes dla kobiet

Cyan DSH Perfumes dla kobiet

ziołowy
Cyan DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Cyan marki DSH Perfumes to aromatyczne perfumy dla kobiet. Cyan został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat lipy, rumianek, mięta, yuzu i nuty drzewne.

Kwiat lipy Rumianek Mięta Yuzu Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyan by DSH Perfumes.

Cyan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Cyan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Cyan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyan marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyan marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Benetton B. Clean Relax Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice The Healing Garden Perfect Calm Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Azzaro Azzaro Aqua Verde Yves Rocher Samarkande