Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bridesmaid DSH Perfumes dla kobiet

Bridesmaid DSH Perfumes dla kobiet

Bridesmaid marki DSH Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są groszek pachnący, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo i heliotrop.

Gruszka

Groszek pachnący Róża Konwalia

Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bridesmaid by DSH Perfumes.

Bridesmaid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Bridesmaid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Bridesmaid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bridesmaid marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bridesmaid marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine Paris Hilton Can Can Paris Hilton Heiress Rochas Desir Pour Femme Sergio Tacchini Feel Good Woman Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Fiorucci Glittery Pacsun Kirra Yellow Boadicea the Victorious Pure Amway Sun Dapples Laurence Dumont Vanille Framboise Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette