Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bridesmaid DSH Perfumes dla kobiet

Bridesmaid DSH Perfumes dla kobiet

Bridesmaid marki DSH Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są groszek pachnący, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo i heliotrop.

Gruszka

Groszek pachnący Róża Konwalia

Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bridesmaid by DSH Perfumes.

Bridesmaid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Bridesmaid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Bridesmaid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bridesmaid marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bridesmaid marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Givenchy Eau de Givenchy Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Entre Filles Saison 2 Van Cleef & Arpels Feerie Lollia Believe Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Eclectic Collections Arouse Berkeley Square Fig & Cherry So...? So...?Exciting Rasasi Emotion