Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Bon Vivant DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Bon Vivant DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Bon Vivant DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bon Vivant marki DSH Perfumes to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są cytryna amalfi, kwiat cytryny i werbena cytrynowa; nutami serca są majeranek i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytryna Amalfi Kwiat cytryny Werbena cytrynowa

Majeranek Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bon Vivant by DSH Perfumes.

Bon Vivant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Bon Vivant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Bon Vivant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bon Vivant marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bon Vivant marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Mary Kay MK High Intensity Etienne Aigner XXX Large Aigner Michael Jordan 23 Riva L`Altra Follia Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Adidas Adidas Sport Fever Le Jardin Retrouve Verveine Ortigia Sicilia Fico D'India Solinotes Coco