Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny
ziołowy

Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) marki DSH Perfumes to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i konopie indyjskie.

Paczula Konopie indyjskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) by DSH Perfumes.

Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Bodhi Sativa (Patchouli project no.1), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Bodhi Sativa (Patchouli project no.1), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bodhi Sativa (Patchouli project no.1) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Lacoste Hot Play Gant Gant Adventure Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Tom Tailor Ocean for Men Lorenzo Siena Palio Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage M. Asam Men Wild Water Molton Brown Bracing Silverbirch Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Smell Bent The Bi-Polar Express