Marki » D E » kwiatowe « Grupy

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

American Beauty (Rose No. 1) marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, liść czarnej porzeczki, róża, korzeń irysa, francuskie labdanum, paczula, drzewo sandałowe, pelargonia pachnąca, palmarosa, róża bułgarska, róża egipska, balsam peruwiański i brazylijskie drzewo różane.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Róża Korzeń irysa Francuskie labdanum Paczula Drzewo sandałowe Pelargonia pachnąca Palmarosa Róża bułgarska Róża egipska Balsam peruwiański Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about American Beauty (Rose No. 1) by DSH Perfumes.

American Beauty (Rose No. 1) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum American Beauty (Rose No. 1) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu American Beauty (Rose No. 1) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Avon Goddess Avon Treselle Frederic Malle Une Rose Avon Summer White Houbigant Quelques Fleurs Royale Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Emilio Pucci Vivara Black Edition Lili Bermuda Lily Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Dynamite Rachel Katie Price aka Jordan Precious Love