Marki » D E » kwiatowe « Grupy

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

American Beauty (Rose No. 1) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

American Beauty (Rose No. 1) marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, liść czarnej porzeczki, róża, korzeń irysa, francuskie labdanum, paczula, drzewo sandałowe, pelargonia pachnąca, palmarosa, róża bułgarska, róża egipska, balsam peruwiański i brazylijskie drzewo różane.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Róża Korzeń irysa Francuskie labdanum Paczula Drzewo sandałowe Pelargonia pachnąca Palmarosa Róża bułgarska Róża egipska Balsam peruwiański Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about American Beauty (Rose No. 1) by DSH Perfumes.

American Beauty (Rose No. 1) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum American Beauty (Rose No. 1) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu American Beauty (Rose No. 1) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior I Love Dior Barbie Barbie Aventura DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Priscilla Presley Roses and More Caron Or et Noir Norma Kamali Norma Kamali DSH Perfumes Padme Lotus Tonatto Profumi Notte a Taif Kenzo Time for Peace La Bouquetiere Gardenia Exotique Taylor of London White Lily of the Valley Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu