Marki » D E » « Grupy

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) marki DSH Perfumes to perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, czerwona pomarańcza, cytryna amalfi i galbanum; nutami serca są czerwone jagody i jaśminowiec; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Czerwona pomarańcza Cytryna Amalfi Galbanum

Czerwone jagody Jaśminowiec

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) by DSH Perfumes.

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Sean John I Am King Wellments I Love the Moon Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Frederic Malle Geranium Pour Monsieur Le Labo Musc 25 Los Angeles Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Eclectic Collections Persona Non Grata Bond No 9 Harrods for Him Demeter Fragrance Christmas In New York Gap Core Sorelle Fontana Micol