Marki » D E » « Grupy

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes dla kobiet

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) marki DSH Perfumes to perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, czerwona pomarańcza, cytryna amalfi i galbanum; nutami serca są czerwone jagody i jaśminowiec; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Czerwona pomarańcza Cytryna Amalfi Galbanum

Czerwone jagody Jaśminowiec

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) by DSH Perfumes.

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Ulric de Varens Varens Original Spring Tea DSH Perfumes L`Homme Cristiano Fissore Cashmere for Men Michel Germain Sexual Secret Coty La Rose Jacqueminot Jalaine Silk Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Demeter Fragrance Lychee Laurence Dumont Vanille Abricot Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle Escada Absolutely Me