Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn

Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Timeless: Cassis Pocket Watch marki DL & Co to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, liść figi i cedr virginia.

Liść czarnej porzeczki Liść figi Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Timeless: Cassis Pocket Watch by DL & Co.

Timeless: Cassis Pocket Watch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Timeless: Cassis Pocket Watch marki DL & Co. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Timeless: Cassis Pocket Watch marki DL & Co reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Bruno Banani Bruno Banani Man Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guy Laroche Horizon Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Nasomatto Hindu Grass Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Gendarme Gendarme Julian Rouas Swing version two April Aromatics Throat Chakra Oil