Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn

Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Timeless: Cassis Pocket Watch DL & Co dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Timeless: Cassis Pocket Watch marki DL & Co to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, liść figi i cedr virginia.

Liść czarnej porzeczki Liść figi Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Timeless: Cassis Pocket Watch by DL & Co.

Timeless: Cassis Pocket Watch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Timeless: Cassis Pocket Watch marki DL & Co. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Timeless: Cassis Pocket Watch marki DL & Co reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Bruno Banani Bruno Banani Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo Alfred Dunhill Desire Blue Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Gant Gant Summer Avon Pro Sport Tournament Elizabeth Arden Green Tea Intense Jacques Fath Green Water Nina Ricci Signoricci Demeter Fragrance Always Calm April Aromatics Throat Chakra Oil Smell Bent Saddle Warmer