Marki » D E » cytrusowe « Grupy

When a Mandarin Loves a Woman D.S. & Durga dla mężczyzn

When a Mandarin Loves a Woman D.S. & Durga dla mężczyzn

When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, When a Mandarin Loves a Woman został wydany w 2014 roku. When a Mandarin Loves a Woman stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Nutę głowy stanowi cytrusy;

Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about When a Mandarin Loves a Woman by D.S. & Durga.

When a Mandarin Loves a Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga When a Mandarin Loves a Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga When a Mandarin Loves a Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Accord Parfait Citron & Mandarine Penhaligon`s Castile Hermes Aroma d`Orange Verte Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Myrurgia 1916 Christian Tortu L`Eau de Cologne So...? So...? Into the night Lush Olive Branch Krigler Relaxing Verbena M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Floris Pink Grapefruit Jo Wood Organics Langa