Marki » D E » cytrusowe « Grupy

When a Mandarin Loves a Woman D.S. & Durga dla mężczyzn

When a Mandarin Loves a Woman D.S. & Durga dla mężczyzn

When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, When a Mandarin Loves a Woman został wydany w 2014 roku. When a Mandarin Loves a Woman stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Nutę głowy stanowi cytrusy;

Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about When a Mandarin Loves a Woman by D.S. & Durga.

When a Mandarin Loves a Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga When a Mandarin Loves a Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga When a Mandarin Loves a Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu When a Mandarin Loves a Woman marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Comme des Garcons Energy C Lime Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Bill Blass Couture 7 Royall Fragrances Royall Lyme Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete DSH Perfumes Pamplemousse Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Christian Tortu L`Eau de Cologne Floris Pink Grapefruit Roger Vivier Le Neroli Le Labo Orange Discrete Lush Big