Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

The Orchid Drinkers D.S. & Durga dla kobiet

The Orchid Drinkers D.S. & Durga dla kobiet

The Orchid Drinkers marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. The Orchid Drinkers został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, bergamotka, herbata i orchidea.

Drzewo sandałowe Bergamotka Herbata Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Orchid Drinkers by D.S. & Durga.

The Orchid Drinkers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga The Orchid Drinkers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga The Orchid Drinkers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Orchid Drinkers marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Orchid Drinkers marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Yellow Jeans L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Princesse Marina De Bourbon Reverence Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Valentino Valentino Katie Price aka Jordan Besotted Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne mark. mark Earth Carven Eau Vive Nautica Nautica Woman Jeanne Arthes Boum Muscat Royal Apothic Japonesque