Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Tanng Sport D.S. & Durga dla mężczyzn

Tanng Sport D.S. & Durga dla mężczyzn

Tanng Sport marki D.S. & Durga to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tanng Sport został wydany w 2014 roku. Tanng Sport stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy.

Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tanng Sport by D.S. & Durga.

Tanng Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Tanng Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Tanng Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tanng Sport marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tanng Sport marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Kusado L'Eau de Kyoto Air-Val International Disney Mickey Carthusia Via Camerelle Floris Special 127 L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Ocean Pacific OP Juice Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch JoAnne Bassett Reveiller Parfums Bleu Blue Stratos Keiko Mecheri Mulholland En Voyage Perfumes Havane pour Homme