Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Tanng Sport D.S. & Durga dla mężczyzn

Tanng Sport D.S. & Durga dla mężczyzn

Tanng Sport marki D.S. & Durga to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tanng Sport został wydany w 2014 roku. Tanng Sport stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy.

Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tanng Sport by D.S. & Durga.

Tanng Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Tanng Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Tanng Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tanng Sport marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tanng Sport marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Frederic Malle Outrageous! Nobile 1942 Estroverso Clive Christian 1872 Men Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Penhaligon`s Eau de Verveine Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Lush Karma Caswell Massey Number Six Rochas Eau de Rochas Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Guerlain Guerlain Homme L`Eau