Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Staghorn Sumac D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Staghorn Sumac D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Staghorn Sumac D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Staghorn Sumac D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Staghorn Sumac marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Staghorn Sumac został wydany w 2011 roku. Staghorn Sumac stworzyli David Seth Moltz, Kavi Moltz i Rayda Vega. Nutę głowy stanowi trawa; nutą serca jest lilia; nutami bazy są piżmo i sumac.

Trawa

Lilia

Piżmo Sumac

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Staghorn Sumac by D.S. & Durga.

Staghorn Sumac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Staghorn Sumac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Staghorn Sumac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Staghorn Sumac marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Staghorn Sumac marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Christian Dior Chris 1947 Alfred Sung Sha L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Rochas Fleur d`Eau Tova Beverly Hills Tova Nights Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Boadicea the Victorious Magnificent Ulric de Varens Mini Kiss Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Project D by Dannii and Tabitha Dawn