Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Smoked Amber D.S. & Durga dla kobiet

Smoked Amber D.S. & Durga dla kobiet

dymny
skórzany

Smoked Amber marki D.S. & Durga to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak opoponaks, kadzidło, Żywica i brzoza.

Opoponaks Kadzidło Żywica Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smoked Amber by D.S. & Durga.

Smoked Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Smoked Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Smoked Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smoked Amber marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smoked Amber marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Balenciaga Rumba Giorgio Armani Sensi Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Rochas Desir Pour Homme Benetton Colors de Benetton Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Lorenzo Villoresi Sandalo Everlast Original 1910 Smell Bent Incensed Montale Full Incense CnR Create Aquarius for Men