Marki » D E » szyprowe « Grupy

Sir D.S. & Durga dla mężczyzn

Sir D.S. & Durga dla mężczyzn

Sir marki D.S. & Durga to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Sir został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula, ambra, rukiew wodna, styraks, galbanum i owoc muszkatołowca.

Jaśmin Paczula Ambra Rukiew wodna Styraks Galbanum Owoc muszkatołowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sir by D.S. & Durga.

Sir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Sir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Sir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sir marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sir marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Solange Azagury-Partridge Cosmic Guerlain Cherry Blossom Glittering Mauboussin Emotion Divine Houbigant Apercu Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Jacques Bogart One Man Show Lancome Trophee Roxana Illuminated Perfume GreenWitch D.S. & Durga M'Head Reds Amway Quixotic Alviero Martini Urban Safari Man Galimard Seigneur