Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Silent Grove D.S. & Durga dla kobiet

Silent Grove D.S. & Durga dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Silent Grove marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Silent Grove został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, herbata, kwiat lipy, nuty drzewne, lotos i trawa.

Cedr Virginia Herbata Kwiat lipy Nuty drzewne Lotos Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silent Grove by D.S. & Durga.

Silent Grove Recenzje Perfum

Słabiutko – tylko początek ładny – lekko miodowy kwiat lipy w połączeniu z wytrawnymi nutami zielonymi. Szybko się wyostrza i znika ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Silent Grove, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Silent Grove, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silent Grove marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silent Grove marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Too Much? Elizabeth Arden Arden Beauty Versace Versus Time For Relax Perry Ellis Perry Woman Gap Gap Blue No.655 For Her Robert Piguet Futur Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Parfums 06130 Lierre Rose Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Project D by Dannii and Tabitha Dawn Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique Revlon Whimsical