Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Silent Grove D.S. & Durga dla kobiet

Silent Grove D.S. & Durga dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Silent Grove marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Silent Grove został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, herbata, kwiat lipy, nuty drzewne, lotos i trawa.

Cedr Virginia Herbata Kwiat lipy Nuty drzewne Lotos Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silent Grove by D.S. & Durga.

Silent Grove Recenzje Perfum

Słabiutko – tylko początek ładny – lekko miodowy kwiat lipy w połączeniu z wytrawnymi nutami zielonymi. Szybko się wyostrza i znika ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Silent Grove, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Silent Grove, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silent Grove marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silent Grove marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty Al-Rehab Nebras CB I Hate Perfume I am a Dandelion Benetton Benetton Sport Women Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Diptyque Jardin Clos Victorio & Lucchino Agua de Rocio Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Rasasi Ruh Al Teeb Caesars World Ferentina Sanctuary Green Tea & Jasmin