Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Silent Grove D.S. & Durga dla kobiet

Silent Grove D.S. & Durga dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Silent Grove marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Silent Grove został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, herbata, kwiat lipy, nuty drzewne, lotos i trawa.

Cedr Virginia Herbata Kwiat lipy Nuty drzewne Lotos Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silent Grove by D.S. & Durga.

Silent Grove Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Pierwsze uderzenie to mrożona, zielona herbato-lemoniada. Bardzo ładne i naturalne otwarcie. Na szczęście nie ma w nich łazienkowej cytrynki. Za chwilę rześkość przytłumiona zostaje przez kwiaty, niestety nie są to kwiaty lipy. Przypomina mi to połączenie mniszka lekarskiego z pudrowym irysem i odrobiną zielonej koniczyny, niż aromatyczną lipę przełamaną zielonością, której tak bardzo pragnęłam.

Można powiedzieć, że mamy do czynienia z perfumami świeżymi, rześkimi. Ale coś tu nie jest tak jak powinno być. To co czuję z jednej strony wydaje mi się bardzo naturalne – czyli trawa, wiosenne kwiaty, zielone łodygi, a z drugiej strony niepostrzeżenie wkrada się tu coś sztucznego, co zaburza mi cały odbiór tego zapachu. Coś jakby opary topionego plastiku. Nie jest on intensywny, raczej bardzo słabo wyczuwalny, ale łączy się nierozerwalnym łańcuchem ze wszystkimi nutami. Udział tego osobliwego akordu, daje wrażenie jakby się rozpyliło kiepskiej jakości odświeżacz powietrza, który (jak mówią reklamy w tv) zamiast usuwać brzydkie zapachy tylko je maskuje.

Mam jeszcze jeden problem z SG. Po pół godziny mój nos nie wyczuwa nic. Choć osoby znajdujące się w pobliżu mówią, że ładnie pachnę. Może to jakieś zaczarowane molekuły :)

Słabiutko – tylko początek ładny – lekko miodowy kwiat lipy w połączeniu z wytrawnymi nutami zielonymi. Szybko się wyostrza i znika ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Silent Grove, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Silent Grove, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silent Grove marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silent Grove marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

LM Parfums Vol d'Hirondelle Etat Libre d`Orange La Fin Du Monde Byredo La Tulipe Christian Dior Fève Délicieuse Byredo Pulp Penhaligon`s Ostara Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Hermes Le Jardin de Monsieur Li Ramón Béjar Deep Amber Grossmith Amelia Byredo Oliver Peoples Indigo Givenchy Bois Martial Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Calvin Klein Truth Lush Penhaligon`s Lothair Byredo Mojave Ghost Isabey Isabey La Route d'Emeraude Odin Vert Reseda