Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Siberian Snow D.S. & Durga dla kobiet

Siberian Snow D.S. & Durga dla kobiet

Siberian Snow D.S. & Durga dla kobiet Zdjęcia

Siberian Snow marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, nuty kwiatowe, nuty drzewne, jaśmin, mięta, ambra, drzewo sandałowe, nuty pudrowe i kadzidło.

Nuty zielone Nuty kwiatowe Nuty drzewne Jaśmin Mięta Ambra Drzewo sandałowe Nuty pudrowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Siberian Snow by D.S. & Durga.

Siberian Snow Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Po zapachu o nazwie Siberian Snow oczekiwałabym czegoś nieco innego- zimnego, surowego, ascetycznego niemal.
Siberian Snow to tymczasem dość ciepły zapach oparty na akordzie jaśminu (skądinąd bardzo pięknego, ten sam akord jest w Isly Ryder, gdzie całkowicie mnie uwiódł) z miodem opartym na drzewnych nutach. Jest w Siberian Snow lekko fizjoligiczna, zwierzęca nuta, jaśmin jest lekko przybrudzony.
Na stronie producenta w nutach wymienione są styraks, opoponaks i paczula- i to właśnie te trzy składniki wydaje mi się, razem bądź osobno, nadają Siberian Snow tego nieco dymnego, żywicznego ale jednocześnie zwierzęcego charakteru.
Zapach ciekawy i wciągający, choć jak bywa w przypadku Durgi, marketingowa otoczka nijak ma się do samego zapachu.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Łagodny, nieinwazyjny zapach, trochę zbyt mało pasujący do pozostałych zapachów kolekcji. W projekcji i trwałości też. Mam wrażenie, ze zadaniem, jaki sobie postawił duet twórców, było w tym przypadku przedstawienie leśnej bieli. I to się w pewnym stopniu udało. Jest baza drzewna i sprawiający wrażenie białego wierzch. Efekt ten osiągnięto jednak moim zdaniem dzięki mocnemu wykorzystaniu ambroksanu i iso. W każdym razie zapach pachnie dobrze tylko nas słońcu. Przypomina (w odcieniu drzewnej żywiczności) tak właśnie zbudowane molekułowe kreacje. Trochę szkolny w wyrazie artystycznym.

Słodka mięta, trochę paczuli, kwaśnawy puder i jakieś dziwne, fizjologiczne nuty. Ogólnie męczący i nieciekawy, bardzo intensywny przez jakieś 4 godziny, a potem znika.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Siberian Snow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Siberian Snow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Siberian Snow marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Siberian Snow marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Police Wings Femme Coty Muguet des Bois Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Tartine et Chocolat Ptisenbon Sarah Jessica Parker Dawn Annick Goutal Des Lys Czech & Speake Mimosa Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Smell Bent Little Miss Panda TerraNova Sakura and Green Tea Galimard Ma Faute