Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Siberian Snow D.S. & Durga dla kobiet

Siberian Snow D.S. & Durga dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Siberian Snow D.S. & Durga dla kobiet Zdjęcia

Siberian Snow marki D.S. & Durga to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, nuty kwiatowe, nuty drzewne, jaśmin, mięta, ambra, drzewo sandałowe, nuty pudrowe i kadzidło.

Nuty zielone Nuty kwiatowe Nuty drzewne Jaśmin Mięta Ambra Drzewo sandałowe Nuty pudrowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Siberian Snow by D.S. & Durga.

Siberian Snow Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Łagodny, nieinwazyjny zapach, trochę zbyt mało pasujący do pozostałych zapachów kolekcji. W projekcji i trwałości też. Mam wrażenie, ze zadaniem, jaki sobie postawił duet twórców, było w tym przypadku przedstawienie leśnej bieli. I to się w pewnym stopniu udało. Jest baza drzewna i sprawiający wrażenie białego wierzch. Efekt ten osiągnięto jednak moim zdaniem dzięki mocnemu wykorzystaniu ambroksanu i iso. W każdym razie zapach pachnie dobrze tylko nas słońcu. Przypomina (w odcieniu drzewnej żywiczności) tak właśnie zbudowane molekułowe kreacje. Trochę szkolny w wyrazie artystycznym.

Słodka mięta, trochę paczuli, kwaśnawy puder i jakieś dziwne, fizjologiczne nuty. Ogólnie męczący i nieciekawy, bardzo intensywny przez jakieś 4 godziny, a potem znika.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Siberian Snow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Siberian Snow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Siberian Snow marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Siberian Snow marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Serge Lutens Un Lys Marc Jacobs Marc Jacobs L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Princesse Marina De Bourbon Reverence Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Les Nereides Vert d'Eau Avon 50's glam Yves Rocher Nature Cale Fragranze d’Autore Ozio Odin 04 Petrana Jeanne Arthes Boum Muscat Laura Biagiotti Fiori Bianchi