Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shake Shake Senora D.S. & Durga dla kobiet

Shake Shake Senora D.S. & Durga dla kobiet

kokosowy

Shake Shake Senora marki D.S. & Durga to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shake Shake Senora został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, lima, heliotrop, kokos, orchidea i aksamitka.

Ambra Wanilia Lima Heliotrop Kokos Orchidea Aksamitka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shake Shake Senora by D.S. & Durga.

Shake Shake Senora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Shake Shake Senora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Shake Shake Senora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shake Shake Senora marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shake Shake Senora marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Havana Pour Elle Versace Crystal Noir Oscar de la Renta Oscar Red Satin Ineke Evening Edged In Gold Antonio Banderas Spirit Night Fever Nicole Farhi Femme Montblanc Presence d`Une Femme Intense Oilily Oilily Ovation Roxana Illuminated Perfume Lyra Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Pascal Morabito Nagada