Marki » D E » orientalne « Grupy

Resin D.S. & Durga dla mężczyzn

Resin D.S. & Durga dla mężczyzn

dymny

Resin marki D.S. & Durga to orientalne perfumy dla mężczyzn. Resin został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam copahu i mirra.

Balsam Copahu Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Resin by D.S. & Durga.

Resin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Resin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Resin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Resin marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Resin marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Sonia Rykiel Sonia Rykiel L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Montale Aoud Ambre Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Houbigant Monsieur Musk Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Le Labo Poivre 23 London Serge Lutens Fourreau Noir Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Boadicea the Victorious Intriguing Keiko Mecheri Attar de Roses