Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Poppy Rouge D.S. & Durga dla kobiet

Poppy Rouge D.S. & Durga dla kobiet

żółtych kwiatów

Poppy Rouge marki D.S. & Durga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Poppy Rouge został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, narcyz, fiołek, neroli i białe piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Narcyz Fiołek Neroli Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poppy Rouge by D.S. & Durga.

Poppy Rouge Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

Przepadam za Poppy Rouge!
Natomiast nigdy nie nazwałabym ich kwiatowymi.
Uderzająca w tym zapachu - dla mnie - jest gorycz, na drugim miejscu kwasek - i to w pewien sposób kojarzy mi się z charakterystyczną nutką dla CdG (z Sekwoją konkretnie).
W składzie występuje żonkil - który w perfumach jest najwyraźniej innym kwiatem, niż ten, który znam, o łagodnie, miodowym aromacie (wykluczam też narcyza - gdyby ktoś sugerował, że angielska nazwa wprowadza w błąd). ALE taką ostrą nutkę wyczuwam - poza Poppy - również w Chloe Narcisse.
Kiedy zamykam oczy, mając na sobie PR, widzę gałązkę egzotycznego drzewa, z rudo - pomarańczową korą i takim samym, intensywnie pachnącym sokiem. Aromatycznym, piekącym.
Z czasem PR łagodnieje, nie tracąc jednak swojego głównego atutu - czyli aromatycznego "szpica".
Podsumowując - Poppy wydaje mi się zapachem dodającym energii, bardzo aromatycznym i nietypowym.
Uniseks (z tą czerwoną bielizną to ściema).

Zaintrygowała mnie opowieść na stronie perfumerii Lulua o młodej mężatce w czerwonej jak maki bieliźnie szykującej się na wieczorne wyjście, ale ten zapach to niestety kompletna porażka, nie mająca nic wspólnego z wyżej przedstawionym obrazkiem.

Początek to pachnący kwaśno i sztucznie kwiat pomarańczy i za chwilę na skórze zostają już tylko kwaśne cytrusy, jak w jakimś tanim detergencie. Słaby, mizerny zapach – bez większego sensu. Trwałość kiepska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Poppy Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Poppy Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poppy Rouge marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poppy Rouge marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Dolly Girl On The Beach Bond No 9 Eau de Noho Jean Paul Gaultier Ma Dame Juicy Couture Eau de Couture Michael Kors Very Pretty Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her M. Asam Blue Dreams Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Roberto Capucci Ballade a Venise D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Adrien Arpel Adri Essence