Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pomelo Blossom D.S. & Durga dla kobiet

Pomelo Blossom D.S. & Durga dla kobiet

Pomelo Blossom marki D.S. & Durga to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pomelo Blossom został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin i grejpfrut.

Piżmo Jaśmin Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomelo Blossom by D.S. & Durga.

Pomelo Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Pomelo Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Pomelo Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomelo Blossom marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomelo Blossom marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Chevignon Chevignon 57 for Her Gabriela Sabatini Elegance Paris Hilton Paris Hilton Roberto Verino Mellow Oriflame Embrace Her Carla Fracci Odette Ella Mikao Yujin Ectasy Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14 Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge Popy Moreni Popy Moreni de Fete Victoria`s Secret Lost in Fantasy