Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pomelo Blossom D.S. & Durga dla kobiet

Pomelo Blossom D.S. & Durga dla kobiet

Pomelo Blossom marki D.S. & Durga to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pomelo Blossom został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin i grejpfrut.

Piżmo Jaśmin Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pomelo Blossom by D.S. & Durga.

Pomelo Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Pomelo Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Pomelo Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pomelo Blossom marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pomelo Blossom marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Ralph Lauren Ralph Cool Paul Smith Paul Smith Story Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Ineke Chemical Bonding Fragonard Eau Fantasque Guepard Miss Guepard Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Marc de la Morandiere Thiara Lise Watier Neon Love Desirable Sugababes Tease Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011