Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Petitgrain Sur Fleur D.S. & Durga dla kobiet

Petitgrain Sur Fleur D.S. & Durga dla kobiet

tuberozowy

Petitgrain Sur Fleur marki D.S. & Durga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Petitgrain Sur Fleur został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, nuty drzewne, lawenda, tuberoza i petitgrain.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Nuty drzewne Lawenda Tuberoza Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petitgrain Sur Fleur by D.S. & Durga.

Petitgrain Sur Fleur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petitgrain Sur Fleur marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petitgrain Sur Fleur marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Tendre Kiss L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Montana Suggestion Eau d`Argent Charles Jourdan Tres Jourdan Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Emilio Pucci Vivara Black Edition Gloria Vanderbilt Glorious Antonia`s Flowers Antonia's Flowers JoAnne Bassett Malmaison Norma Kamali Zagara DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Lord`s Jester Anthea