Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Osmanthus D.S. & Durga dla mężczyzn

Osmanthus D.S. & Durga dla mężczyzn

Osmanthus marki D.S. & Durga to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Osmanthus został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, kwiat afrykańskiej pomarańczy, lawenda, osmantus i rozmaryn.

Cytrusy Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lawenda Osmantus Rozmaryn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmanthus by D.S. & Durga.

Osmanthus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Osmanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Osmanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmanthus marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmanthus marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Cereus Cereus No.4 Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Frederic Malle Cologne Bigarade Miller Harris Tangerine Vert Lush Icon M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest Bath House Bergamot and  Amber