Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Mississippi Medicine D.S. & Durga dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 3 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

dymny
skórzany

Mississippi Medicine marki D.S. & Durga to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Mississippi Medicine został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoza, kadzidło, fiołek i cyprys.

Brzoza Kadzidło Fiołek Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mississippi Medicine by D.S. & Durga.

Chaman`s Party
Pale Grey Mountain, Small Black Lake

Mississippi Medicine Recenzje Perfum

Kage
Kage

Zastanawiałam się co ma wspólnego oficjalny opis tych perfum ("zapach inspirowany rytuałami kultu śmierci obecnymi na terenach Mississippi na początku XIII wieku") z samym zapachem i wyszło mi drogą skojarzeń:
kult śmierci -> asasyni -> sprzątanie -> pasta do podłogi.
Bo właśnie z pastą do drewnianych klepek kojarzy mi się Mississippi Medicine ;) Ale to nie jest wada, pastę znajduję też w Zagorsku, Hinoki i Black Tourmaline a przecież każdy z tych zapachów lubię. Dodam, że tutaj nie 'brzmi' ona chemicznie i jest bardzo delikatna.

Otwarcie jest gorzko-ziołowe z nutą past... znaczy brzozy. Lekką, niesioną aldehydowym wiatrem niczym smuga dymu znad odległych łąk.
Czuję przestrzeń, dym, zieleń, zioła, mineralność i chłodną ziemistą wilgoć, toteż moje skojarzenia poszybowały w kierunku Skandynawii - rozlewiska Mississippi byłyby raczej rozpalone słońcem, słodsze?
A więc nie bagna, nie voodoo i nie Luizjana, a nieprzyjazne pustkowia chłodnej Islandii. Siąpiący deszczyk, mokre porosty, zielona toń jezior, karłowate brzózki i wiatr przynoszący zapach dymu z nielicznych drewnianych domków.

Z bardziej przyziemnych parametrów: Scandinavia's Medicine ;) jest zapachem gorzkawym, dla mnie ozonowo-drzewnym, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu (żadne tanie melono-ogórki, raczej krople deszczu na kamieniach), świetnym na lato ze względu na swoją lekkość.
Przypomina mi trochę Chaman's Party i Small Black Lake.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Mississippi Medicine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Mississippi Medicine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mississippi Medicine marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mississippi Medicine marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Donna Karan Black Cashmere Profumum Roma Victrix Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Nasomatto Black Afgano Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Eau D`Italie Bois d’Ombrie Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Byredo M/Mink Santa Maria Novella Marescialla Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Profumum Roma Olibanum Profumum Roma Fumidus CB I Hate Perfume Burning Leaves Kinski Kinski Miller Harris L`Air de Rien Tann Rokka Aki Le Labo Oud 27 Frederic Malle Vetiver Extraordinaire LM Parfums Black Oud