Marki » D E » szyprowe « Grupy

M'Head Reds D.S. & Durga dla mężczyzn

M'Head Reds D.S. & Durga dla mężczyzn

lekko korzenny

M'Head Reds marki D.S. & Durga to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, anyż, mech dębowy i drzewo gwajakowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Anyż Mech dębowy Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'Head Reds by D.S. & Durga.

M'Head Reds Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga M'Head Reds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga M'Head Reds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'Head Reds marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'Head Reds marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men Revlon Flair La Perla Parfum Prive Aramis Aramis Devin Accord Parfait The Noir & Bergamote Caesars World Caesars Man Parfums Bleu English Blazer Lacoste 2000 Olivina Napa Valley Cielo Alviero Martini Urban Safari Man Escentric Molecules Escentric 03 Pierre Cardin Cardin