Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Lady Greystock D.S. & Durga dla kobiet

Lady Greystock D.S. & Durga dla kobiet

Lady Greystock marki D.S. & Durga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lady Greystock został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, korzeń irysa i fiołek.

Ambra Korzeń irysa Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Greystock by D.S. & Durga.

Lady Greystock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Lady Greystock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Lady Greystock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Greystock marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Greystock marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence 4 Reines Yves Rocher Vie Privée 2007 Liz Claiborne Liz Claiborne Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Korloff Paris Kn°III Elizabeth Arden Pretty Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush S. Cute Sweet Amour Red Apple DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Orla Kiely Orla Kiely Florascent Aqua Floralis Ylang