Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Lady Greystock D.S. & Durga dla kobiet

Lady Greystock D.S. & Durga dla kobiet

Lady Greystock marki D.S. & Durga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lady Greystock został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, korzeń irysa i fiołek.

Ambra Korzeń irysa Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Greystock by D.S. & Durga.

Lady Greystock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Lady Greystock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Lady Greystock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Greystock marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Greystock marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Rose & Reine Michael Kors Very Pretty Perry Ellis 360° Blue Jessica McClintock Jess Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Leonard Nuit Fabuleuse Liz Claiborne Liz Claiborne Adidas Adidas Originals pour Femme Roberto Capucci Ballade a Venise Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Sergio Tacchini Stile Donna