Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Lady Greystock D.S. & Durga dla kobiet

Lady Greystock D.S. & Durga dla kobiet

Lady Greystock marki D.S. & Durga to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lady Greystock został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, korzeń irysa i fiołek.

Ambra Korzeń irysa Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Greystock by D.S. & Durga.

Lady Greystock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Lady Greystock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Lady Greystock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Greystock marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Greystock marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Torand Beverly Hills 90210 Abercrombie & Fitch Classic Ellen Tracy Inspire La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Antonio Banderas Spirit VIP for Women MAC Creations Pinkaura Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5