Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

kamforowy
morski
J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga dla mężczyzn Zdjęcia

J. Crew Homesteader’s Cologne marki D.S. & Durga to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. J. Crew Homesteader’s Cologne został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Seth Moltz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, eukaliptus, szałwia, nuty drzewne i wodorosty.

Cyprys Eukaliptus Szałwia Nuty drzewne Wodorosty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J. Crew Homesteader’s Cologne by D.S. & Durga.

J. Crew Homesteader’s Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J. Crew Homesteader’s Cologne marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J. Crew Homesteader’s Cologne marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Gucci Gucci Nobile Mexx Mexx Man Tom Tailor New Experience Man David & Victoria Beckham Instinct Givenchy Insence Ultramarine Hawaii Coty Stetson Sierra Lili Bermuda 32 North Arno Sorel Shaman Caesars World Caesars Man Emperor Francesco Smalto Smalto Galimard Monsieur Galimard