Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Italian Citrus D.S. & Durga dla mężczyzn

Italian Citrus D.S. & Durga dla mężczyzn

Italian Citrus marki D.S. & Durga to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Italian Citrus został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, cytrusy, mandarynka, cytryna amalfi, ambrette (piżmo ambrowe), piżmo, czerwona pomarańcza i nuty zielone.

Gorzka pomarańcza Cytrusy Mandarynka Cytryna Amalfi Ambrette (piżmo ambrowe) Piżmo Czerwona pomarańcza Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Italian Citrus by D.S. & Durga.

Italian Citrus Recenzje Perfum

Italian Citrus by D.S. & Durga 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Italian Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Italian Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Italian Citrus marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Italian Citrus marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Mexx Mexx Woman Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Creed Bois de Cedrat Creed Citrus Bigarrade M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Clean Summer Linen Melvita Orange Zest Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea