Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Isle Ryder D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Isle Ryder D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 4 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

Isle Ryder marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Isle Ryder został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są Łodygi topoli, jodła i dzikie kwiaty; nutami serca są jaśmin, Świerk i janowiec barwierski; nutami bazy są sitowie i miód.

Łodygi topoli Jodła Dzikie kwiaty

Jaśmin Świerk Janowiec barwierski

Sitowie Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isle Ryder by D.S. & Durga.

Isle Ryder Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Poniżej była jedna recenzja tego zapachu, nie wiem czemu teraz zniknęła. Nie pamiętam przez kogo była dodana, ale ten ktoś napisał, że to jeden z najpiękniejszych jaśminów jakie dotychczas spotkał w perfumach. Po przeczytaniu byłam bardzo ciekawa tego jaśminu. Niestety u mnie wychyla się prawie niezauważalnie. Czuję go dopiero wtedy gdy dobrze wwącham się w nadgarstek.
Trochę zasmuciłam się tym faktem, ale to nic, bo zapach jest bardzo ciekawy. Jest to najbardziej prawdziwe perfumowe odzwierciedlenie suchej polany w środku lasu jakie do tej pory wąchałam. Spotkanie późnego lata z wczesną jesienią, która nieśmiało zaczyna malować liście drzew swoimi kolorami. Bez trudu rozpoznać można, które z nich to gatunki iglaste a które liściaste. Zieloną polanę ogrzewają jeszcze ciepłe refleksy późnoletniego słońca. Czuć wszystkie zapachy dokoła. Suchej trawy, suchych liści, suchej ziemi. Wszystko jest tak piękne i czas niemalże staje w miejscu.
Isle Ryder to cudowne i beztroskie przypomnienie letniego czasu. Perfumy bardzo mi się podobają, są trwałe i dobrze projektują. Cudowności.
Edit: Miód pojawia się przy obfitej aplikacji. Taki już dobrze scukrzony.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Isle Ryder, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Isle Ryder, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isle Ryder marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isle Ryder marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

D.S. & Durga Spirit of the Glen Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Naomi Goodsir Or du Serail Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic The Different Company Oriental Lounge Nasomatto Narcotic Venus The Different Company Pure eVe Serge Lutens Datura Noir Givenchy Organza Indecence Stephen Jones Wisteria Hysteria Keiko Mecheri Ume Christian Dior Fève Délicieuse L`Erbolario Dolcelisir Eisenberg J'ose Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Gucci Gucci Eau de Parfum II Serge Lutens Chergui Guerlain La Petite Robe Noir Byredo Gypsy Water Diptyque Philosykos