Marki » D E » cytrusowe « Grupy

Grapefruit D.S. & Durga dla kobiet

Grapefruit D.S. & Durga dla kobiet

Mam: 1

kwaśny

Grapefruit marki D.S. & Durga to cytrusowe perfumy dla kobiet. Grapefruit został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, nuty kwiatowe i nuty owocowe.

Grejpfrut Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grapefruit by D.S. & Durga.

Grapefruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Grapefruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Grapefruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grapefruit marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grapefruit marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Bath and Body Works Pink Grapefruit Mona di Orio Lux Czech & Speake Neroli Creed Citrus Bigarrade Parfums Berdoues Citrus Hesperida Bronnley Lemon & Neroli Atkinsons Gold Medal Penhaligon`s Extract of Limes Gump`s Baroque Pearl