Marki » D E » drzewne « Grupy

Freetrapper D.S. & Durga dla mężczyzn

Freetrapper D.S. & Durga dla mężczyzn

Freetrapper marki D.S. & Durga to drzewne perfumy dla mężczyzn. Freetrapper został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, bergamotka i sosna.

Cedr Virginia Bergamotka Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freetrapper by D.S. & Durga.

Freetrapper Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Bardzo przyjemny, delikatny zapach drewna, nie drzewa, w lesie. Ścięte drewno. Zbliżony w charakterystyce do Hinoki GdG. Łagodny w wyrazie. Bliskoskórny.
Edit: Po ponownym wąchaniu dodam, że leśne klimaty są tu wzmocnione czymś unikalnym, co wyczułam początkowo jako wetywerię. Tymczasem jest to też kłącze trwawy, ale rauwolfii żmijowej. Troszeczkę inne, jaby bardziej zielne, ale bardzo wetiwerowe w klimacie. Czyli teraz postrzegam Freetrapera jako zielony zapach z niepowtarzalną, nigdzie indziej niespotykaną nutą.

kpnz
kpnz

Freetraper otwiera się pięknie i orzeźwiająco. Szlachetna bergamota wiąże się z nutami drzewnymi. Świeżość cytrusa i dostojność nut bazy, które czuć już od samego początku tworzą przytulną i charakterną aurę. Na myśl przychodzi wolność i męskość. Kojarzy się z traperem - jak nazwa wskazuje - mężczyzną odważnym, wolnym i trochę niedostępnym, w sensie nieosiągalnym mentalnie. Dalej niestety zapach już nie jest tak wyrazisty, choć pozostaje jego charakter. Najsilniej wyczuwalna jest sosna, cedr jest w wersji delikatnej,raczej nie czuć drewna, a igliwie. Szczątki bergamoty wiążą się z tymi nutami drzew.

Jeśli miałabym go komuś polecić to miłośnikom zapachów kadzidlano-cytrusowych, ciepło-melancholijnych, retro. Nie ma w nich zbędnego puszenia się, udawania drugiego dna, itp. Zapach w całości odzwierciedla nazwę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Freetrapper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Freetrapper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freetrapper marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freetrapper marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night Adidas Adidas 3 Man L`Artisan Parfumeur Dzing! Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Ralph Lauren Polo Modern Reserve Demeter Fragrance Giant Sequoia Xerjoff Homme Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Jalaine Patchouli D.S. & Durga Cedar Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles