Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Five Step Waltz D.S. & Durga dla kobiet

Five Step Waltz D.S. & Durga dla kobiet

Five Step Waltz marki D.S. & Durga to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Five Step Waltz został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, jaśmin, ambra, wanilia i róża.

Lawenda Jaśmin Ambra Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Five Step Waltz by D.S. & Durga.

Five Step Waltz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Five Step Waltz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Five Step Waltz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Five Step Waltz marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Five Step Waltz marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Bath and Body Works Enchanted Orchid Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Gloria Vanderbilt Vanderbilt Coty Vanilla Fields Winter Pierre Wulff Gilda Mona di Orio Musc Montblanc Femme de Montblanc Danielle Steel Danielle La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Keiko Mecheri Loukhoum Avon Passion Dance