Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

East Mid East D.S. & Durga dla kobiet

East Mid East D.S. & Durga dla kobiet

skórzany
tytoniowy

East Mid East marki D.S. & Durga to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, kardamon, mandarynka i róża.

Szafran Kardamon Mandarynka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about East Mid East by D.S. & Durga.

East Mid East Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga East Mid East, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga East Mid East, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum East Mid East marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu East Mid East marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Fendi Fendi Theorema Leggero Estée Lauder Youth-Dew Aftelier Cacao Montale Blue Amber Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Ramon Molvizar Black Goldskin Culti Terraforte DSH Perfumes Amber Ted Baker Second Skin Police Pure Police London Homme Neil Morris October