Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Debaser D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Debaser D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
tropikalny

Debaser marki D.S. & Durga to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Debaser został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak figa, irys, mleko kokosowe, fasolka tonka i białe drzewa.

Figa Irys Mleko kokosowe Fasolka tonka Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debaser by D.S. & Durga.

Debaser Recenzje Perfum

Debaser by D.S. & Durga 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Debaser, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Debaser, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debaser marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debaser marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
David & Victoria Beckham Intense Instinct Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Azzaro Chrome Legend Gap The Lover Oxbow Oxbow Essence de Surf Man DL & Co Lady Rhubarb Myrurgia Promesa Demeter Fragrance Fuzzy Navel Susanne Lang Sula Champagne Sugar Yachtsman Cabo Teufels Kuche Erdbeermund Huitieme Art Parfums Vohina