Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Debaser D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Debaser D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
tropikalny

Debaser marki D.S. & Durga to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Debaser został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak figa, irys, mleko kokosowe, fasolka tonka i białe drzewa.

Figa Irys Mleko kokosowe Fasolka tonka Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debaser by D.S. & Durga.

Debaser Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Debaser, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Debaser, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debaser marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debaser marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig L`Erbolario Rugiada d`Oriente Benetton Essence of United Colors of Benetton Man B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Banana Republic Republic of Men Masaki Matsushima mat; yellow Humiecki & Graef Eau Radieuse Demeter Fragrance Fig Leaf Mirato Malizia Bon Bons Melody Detaille Miles CnR Create Pisces for Men