Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mam: 3 Chcę: 8

ziołowy
lekko korzenny
Cowboy Grass D.S. & Durga dla mężczyzn Zdjęcia

Cowboy Grass marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, szałwia, szałwia muszkatołowa i tymianek.

Wetyweria Szałwia Szałwia muszkatołowa Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cowboy Grass by D.S. & Durga.

Fumidus

Cowboy Grass Recenzje Perfum

Artplum
Artplum

Pełen uroku i surowego piękna wetiwerowiec (czy też inny "trawowiec", ale z tej samej rodziny), balansujący gdzieś między Fumidusem, Sycomore i Encre Noire, a nawet delikatnie ocierający się o Sel de Vetiver.
Nieco dymny, lekko ziemisty, trochę drzewny, nieco kwaskowy. Chwilami skórzasty, chwilami słonawy - ewoluuje powoli, aczkolwiek dość wyraźnie, ciągle zachowując trawę wetiwerową jako swój leitmoiv.
Niby cywilizowany, ale odrobinę nieokrzesany, jak - nomen omen - kowboj, który odpoczywa w eleganckim Saloonie.
Wykąpany, wygolony, w odświętnym ubraniu, sączy whisky, ćmi cygaro i patrzy z rozmarzeniem na piękną Mary... Ale mięśnie ma napięte i nigdy nie wiadomo, kiedy sięgnie po colta...
Jestem pod dużym wrażeniem tego pachnidła.
Nie wiem, czy nie będę się musiał udać do banku po środki na jego zakup. Na koniu, oczywiście. I z coltem w ręku ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Cowboy Grass, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Cowboy Grass, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cowboy Grass marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cowboy Grass marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black Frederic Malle Portrait of a Lady Frederic Malle French Lover Amouage Interlude Man Tom Ford Grey Vetiver Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) The Different Company Sel de Vetiver Kinski Kinski Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Serge Lutens Chergui Chanel Egoiste Platinum Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Lalique Encre Noire Amouage The Library Collection Opus I Puredistance M Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Carner Barcelona Tardes By Kilian Straight to Heaven Piotr Czarnecki Sensei