Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Coriander D.S. & Durga dla kobiet

lekko korzenny
morski
ziołowy

Coriander marki D.S. & Durga to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, kolendra, litsea cubeba, i nuty morskie.

Nuty zielone Kolendra Litsea cubeba Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coriander by D.S. & Durga.

Coriander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Coriander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Coriander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coriander marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coriander marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
L`Erbolario Absinthium L`Artisan Parfumeur Tea for Two Lili Bermuda 64 West Creed Epicea The Party The Ten Party 1986 Kiss Cosmetics Kiss Her N10Z Intense Masculinity by Intense Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Demeter Fragrance Gingerale Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Yves Rocher Tel Quel Mansfield Antonio De Curtis