Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Colorado & Florida D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Colorado & Florida D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Colorado & Florida D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Colorado & Florida marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Colorado & Florida został wydany w 2011 roku. Colorado & Florida stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Nutami głowy są lawenda i esencja ziemi; nutami serca są mirt, cedr i róża; nutami bazy są osmantus, sosna i ambra.

Lawenda Esencja ziemi

Mirt Cedr Róża

Osmantus Sosna Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colorado & Florida by D.S. & Durga.

Colorado & Florida Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Colorado & Florida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Colorado & Florida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colorado & Florida marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colorado & Florida marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Sartoriale Sergio Tacchini Feel Good Man Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Calvin Klein CK IN2U POP for Him Montale Crystal Aoud Joop! Joop! Thrill Man Floris No 89 Gin Tonic Happy Hour Men Norma Kamali Ceremony Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Mark Birley Mark Birley Jeanne Arthes CO2 Extreme