Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Colorado & Florida D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Colorado & Florida D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Colorado & Florida D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Colorado & Florida marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Colorado & Florida został wydany w 2011 roku. Colorado & Florida stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Nutami głowy są lawenda i esencja ziemi; nutami serca są mirt, cedr i róża; nutami bazy są osmantus, sosna i ambra.

Lawenda Esencja ziemi

Mirt Cedr Róża

Osmantus Sosna Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colorado & Florida by D.S. & Durga.

Colorado & Florida Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Colorado & Florida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Colorado & Florida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colorado & Florida marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colorado & Florida marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Caron Eaux de Caron Pure DSQUARED² He Wood Alfred Dunhill X-Centric Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Hollywood Milano Hollywood Milano Man Salvador Dali Agua Verde Joop! Joop! Thrill Man Nez a Nez Figues et Garçons Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Bella Bellissima Perfect Man