Marki » D E » drzewne « Grupy

Cedar D.S. & Durga dla kobiet

Cedar D.S. & Durga dla kobiet

Cedar marki D.S. & Durga to drzewne perfumy dla kobiet. Cedar został wydany w 2000 roku. Cedar stworzyli David Seth Moltz i Kavi Moltz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia i róża.

Cedr Virginia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedar by D.S. & Durga.

Cedar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Cedar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Cedar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedar marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedar marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Givenchy Eau de Vetyver Demeter Fragrance Snow Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Pierre Balmain Miss Balmain Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Donna Karan Essence Wenge Jacques Bogart Witness D.S. & Durga Orris Root Keiko Mecheri Genie des Bois Oriflame Eclat for Men Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight