Marki » D E » aromatyczne « Grupy

Burning Barbershop D.S. & Durga dla mężczyzn

Burning Barbershop D.S. & Durga dla mężczyzn

Burning Barbershop marki D.S. & Durga to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Burning Barbershop został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wanilia, lima i mięta.

Lawenda Wanilia Lima Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burning Barbershop by D.S. & Durga.

Burning Barbershop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Burning Barbershop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Burning Barbershop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burning Barbershop marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burning Barbershop marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Le Labo Oud 27 Eau D`Italie Bois d’Ombrie Olivier Durbano Jade Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Ginestet Botrytis Kinski Kinski Byredo M/Mink Profumum Roma Confetto Slumberhouse Jeke L`Artisan Parfumeur Navegar L`Artisan Parfumeur Bois Farine L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Penhaligon`s Elixir L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant James Heeley Cardinal Serge Lutens Serge Noire L`Artisan Parfumeur Dzing! Gres Cabochard Parfum d`Empire Cuir Ottoman Gucci Gucci pour Homme