Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bowmakers D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Bowmakers D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 5 Miałem: 2 Chcę: 5

główne akordy
drzewny
balsamiczny
aromatyczny
skórzany
orzechowy

Bowmakers marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bowmakers został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mahoń, klon, sosna, Żywice, orzech włoski, skóra i nuty drzewne.

Perfumowe Nuty

Mahoń Klon Sosna Żywice orzech włoski Skóra Nuty drzewne

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 2
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bowmakers by D.S. & Durga.

Ten zapach przypomina mi...  

Bowmakers Recenzje Perfum

Artplum
Artplum

"Bow" to "łuk", ale także "smyczek". Kim na dobrą sprawę jest bowmaker? Wytwórcą łuków, a może jednak rzemieślnikiem zajmującym się produkcją instrumentów? A może robi jedno i drugie? Na co ma wenę lub zbyt?
Nie byłem nigdy w pracowni łuczarza. W warsztacie smyczkoroba też się nie zdarzyło.
Ale bywałem częstym gościem w pracowni mojego kuzyna, który zajmował się stolarką artystyczną, rzeźbiarstwem, renowacją mebli i innymi tego typu zajęciami łączącymi rzemiosło ze sztuką.
Warsztat był niezbyt duży, a kuzyn, choć perfekcjonista w swej robocie, nie należał do pedantów.
To, co robił, musiało być wycyzelowane, wychuchane i idealne, ale w pracowni panował artystyczny nieład, żeby nie powiedzieć, że totalny bajzel.
Stały tam przeróżne artefakty na różnych etapach tworzenia, lub renowacji.
Rzeźby lub elementy całkiem nowe i całkiem stare. Częściowo oczyszczone, na etapie klejenia, trucia drewnojadów, szlifowania, politurowania, a czasami też złocenia.
W różnych miejscach walały się "artystycznie poukładane" kawałki szlachetnych i całkiem pospolitych drewien. Był mahoń, był heban, palisander, czy jakiś inny egzotyk, a obok leżały kawałki sosny, lipy, dębu...
Stała też bliżej nieokreślona liczba słojów, słoików, puszek i buteleczek z klejami, szpachlami, bejcami, politurami i wszelkimi innymi szuwaksami, które kuzyn nieraz za grube pieniądze zwoził z zagranicy.
Nie zabrakło również w tym przybytku kawałków różnych skór, sznurów, tkanin i innego cennego galimatiasu...
W powietrzu wirował drzewny pył, czasem coś bulgotało w kociołku, a my paliliśmy papierosy, czasami popijali wódkę i rozmawiali o życiu, zabytkach, sztuce i o tym, co sobie kupimy i gdzie pojedziemy, jak już będziemy nieprzyzwoicie bogaci.
Warsztat kuzyna miał całkiem niezłą renomę w tzw. "środowisku", ale miał rzeczy ważniejsze - niepowtarzalną atmosferę i niepowtarzalny zapach, który mnie skojarzył się teraz z "Bowmakers"...

Aug
31
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Bowmakers by D.S. & Durga 4.67 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Bowmakers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Bowmakers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bowmakers marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bowmakers marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Il Profvmo Touaregh Perry Ellis Perry Ellis Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Nasomatto Absinth Etro Pegaso Franck Olivier Eau de Passion Men Cartier Roadster Sport Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Ortigia Sicilia Coral Shell

Popularne marki i zapachy: