Marki » D E » szyprowe « Grupy

Boston Ivy D.S. & Durga dla mężczyzn

Boston Ivy D.S. & Durga dla mężczyzn

morski

Boston Ivy marki D.S. & Durga to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Boston Ivy został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mech dębowy, koniczyna, bluszcz i woda morska.

Mech dębowy Koniczyna Bluszcz Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boston Ivy by D.S. & Durga.

Boston Ivy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Boston Ivy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Boston Ivy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boston Ivy marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boston Ivy marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Guerlain Cherry Blossom Glittering Revlon Flair Halston Halston Z Creed Green Valley Ralph Lauren Polo Crest Lancome Trophee Caesars World Caesars Man Parfums Bleu English Blazer Anucci Anucci Men Atelier Cologne Grand Neroli Escentric Molecules Escentric 03 Galimard Seigneur