Marki » D E » szyprowe « Grupy

Boston Ivy D.S. & Durga dla mężczyzn

Boston Ivy D.S. & Durga dla mężczyzn

morski

Boston Ivy marki D.S. & Durga to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Boston Ivy został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mech dębowy, koniczyna, bluszcz i woda morska.

Mech dębowy Koniczyna Bluszcz Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boston Ivy by D.S. & Durga.

Boston Ivy Recenzje Perfum

Boston Ivy by D.S. & Durga 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Boston Ivy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Boston Ivy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boston Ivy marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boston Ivy marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Noir de Noir Tom Ford Moss Breches M. Micallef Avant-Garde Comme des Garcons H&M Le Jardin Retrouve Pour Homme Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Francesco Smalto Molto Smalto Olivina Napa Valley Cielo Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Schiaparelli Snuff Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Helena Rubinstein Courant