Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Bitter Rose, Broken Spear marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bitter Rose, Broken Spear został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są tymianek, Żar i pieprz kubeba; nutami serca są gałka muszkatołowa, róża i oset; nutami bazy są ambra, modrzew i gorące żelazo.

Tymianek Żar Pieprz kubeba

Gałka muszkatołowa Róża Oset

Ambra Modrzew Gorące żelazo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bitter Rose, Broken Spear by D.S. & Durga.

Bitter Rose, Broken Spear Recenzje Perfum

Kage
Kage

Już sama nazwa uruchomiła moją wyobraźnię (że o recenzji Agnieszki nie wspomnę). Bo jak to brzmi - jak gospoda rodem ze średniowiecznego RPG! "Pod Złamaną Włócznią" (a obok zamtuz "U Zgorzkniałej Rózi" ;)). Jednakże po pierwszych testach stwierdzam, że trafniejsze byłoby "Fire and Blood" - a w tle łopot smoczych skrzydeł i targaryeńskich chorągwi! Jest moc.

Pierwszy niuch - piekło!? Dziki ogień! Żelazny Tron! Miecze wykute z valyriańskiej stali!
Nie spodziewałam się, że nuta rozgrzanego metalu będzie realistyczna (no dobrze, nie wykuwam mieczy i tak dalej, ale jakieś tam pojęcie o dymiących wiertłach mam). Wyraźnie czuję "buchający" żar w połączeniu z czymś żelazistym.
Stąd drugie skojarzenie - krew!? Krwawe Gody! Ogień i krew! Sansa dostała pierwszej... dobra, nieważne ;)
Zapach prawdziwej krwi mnie odstręcza, ten natomiast wydał mi się pociągający. Istny mrok i zło a "noc jest ciemna i pełna strachów".
Z krwi i płomieni rodzi się róża (sorry, ten zapach wprawia mnie w epicki nastrój) - ale jakby martwa, zimna, wykuta z żelaza. Fanom róż raczej się nie spodoba, ja pomyślałam "no ładne kwiatki".
Baza jest spokojna, różano-żywiczna, popiół opada, Winterfell poszło z dymem, a goła Daenerys przechadza się ze swoimi smokami po zgliszczach.

Reasumując "jaram się jak flota Stannisa" i przepraszam za spoilery.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Bardzo interesujący zapach. Nietypowy. Niepokojący w jakiś sposób. Trudno było mi uchwycić, co przypomina, dopóki nie przypomniałam sobie, jak w dzieciństwie jeżdziłam na wsi wozem - konnym wozem z drewnianymi dechami. Wtedy olśniło mnie, że to zapach żelaza trącego o drewno. Tego zetnięcia drewnianych, nieheblowanych desek z metalowym okuciem. Także świeżo okorowanego drewna. W tle zioła i jakaś pikantność. Wyjątkowe.
Edit.
Zapach, do którego tęsknię. Zapach gwałtowności. Zapach średniowiecza, a może "Gry o tron"?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bitter Rose, Broken Spear marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bitter Rose, Broken Spear marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Atelier Cologne Oolang Infini David & Victoria Beckham Pure Instinct Avon Avon Jet Homme Rasasi Ambition CnR Create Virgo for Men Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Jardin de France Eau irisee Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Gant Gant Liquid Salvador Dali Black Sun Sport Davidoff Adventure Amazonia Perry Ellis Perry Ellis