Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Beverly Hills 1985 D.S. & Durga dla kobiet

Beverly Hills 1985 D.S. & Durga dla kobiet

Beverly Hills 1985 marki D.S. & Durga to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Beverly Hills 1985 został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ambra, goździk (przyprawa) i brzoskwinia.

Jaśmin Ambra Goździk (przyprawa) Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beverly Hills 1985 by D.S. & Durga.

Beverly Hills 1985 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Beverly Hills 1985, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Beverly Hills 1985, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beverly Hills 1985 marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beverly Hills 1985 marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Lauren Style Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Bijan Bijan Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Mona di Orio Carnation Chopard Wish Magical Nights Houbigant Demi-Jour Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Fiorucci Amore 14 Red Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women