Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Barbados D.S. & Durga dla mężczyzn

Barbados D.S. & Durga dla mężczyzn

Barbados marki D.S. & Durga to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, gałka muszkatołowa, lima, liść laurowy i rum.

Drzewo sandałowe Gałka muszkatołowa Lima Liść laurowy Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbados by D.S. & Durga.

Barbados Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Barbados, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Barbados, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbados marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbados marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Giorgio Armani Armani Mania Esprit Esprit Collection Man Roberto Verino VV Man Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Esteban Tonka Kenzo Power Tom Ford Grey Vetiver Nazareno Gabrielli Tu Nickel Enemy Florascent Aqua Colonia Vetyver