Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

1538 Rheims D.S. & Durga dla kobiet

1538 Rheims D.S. & Durga dla kobiet

1538 Rheims marki D.S. & Durga to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, paczula, imbir i lilia.

Piżmo Irys Paczula Imbir Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1538 Rheims by D.S. & Durga.

1538 Rheims Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga 1538 Rheims, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga 1538 Rheims, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1538 Rheims marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1538 Rheims marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Marc Jacobs Daisy Silver Edition Borsari Bouquet di Violette Yves Rocher Cantate Comme des Garcons Pearly Monster Jeanne Arthes CO2 Pink Label Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Chopard Cascade Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Novae Plus Pink Garden Oriflame Volare Wisteria Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum