Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Le Nomade D`Orsay dla mężczyzn

Le Nomade D`Orsay dla mężczyzn

ziołowy
Le Nomade D`Orsay dla mężczyzn Zdjęcia Le Nomade D`Orsay dla mężczyzn Zdjęcia Le Nomade D`Orsay dla mężczyzn Zdjęcia

Le Nomade marki D`Orsay to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Le Nomade został wydany w 1974 roku. Nutami głowy są wetyweria, bergamotka, lima i gałka muszkatołowa; nutami serca są geranium, jaśmin, kardamon, kolendra, kminek i czarny pieprz; nutami bazy są szałwia, cedr atlaski, drzewo sandałowe i mech.

Wetyweria Bergamotka Lima Gałka muszkatołowa

Geranium Jaśmin Kardamon Kolendra Kminek Czarny pieprz

Szałwia Cedr atlaski Drzewo sandałowe Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Nomade by D`Orsay.

Le Nomade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D`Orsay Le Nomade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D`Orsay Le Nomade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Nomade marki D`Orsay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Nomade marki D`Orsay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Paco Rabanne XS Gianfranco Ferre Ferre for Men Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Amouage Gold pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Amouage Dia pour Homme Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Jovan Jovan Musk for Men