Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Chevalier d'Orsay D`Orsay dla mężczyzn

Chevalier d'Orsay D`Orsay dla mężczyzn

Chevalier d'Orsay D`Orsay dla mężczyzn Zdjęcia

Chevalier d'Orsay marki D`Orsay to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Chevalier d'Orsay został wydany w 1911 roku. Nutami głowy są lawenda, cytryna amalfi, pomarańcza i bazylia; nutami serca są gałka muszkatołowa, cynamon, pieprz i mięta; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy i wanilia.

Lawenda Cytryna Amalfi Pomarańcza Bazylia

Gałka muszkatołowa Cynamon Pieprz Mięta

Piżmo Paczula Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chevalier d'Orsay by D`Orsay.

Chevalier d'Orsay Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D`Orsay Chevalier d'Orsay, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D`Orsay Chevalier d'Orsay, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chevalier d'Orsay marki D`Orsay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chevalier d'Orsay marki D`Orsay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
The Body Shop Kistna 50 Cent Power by 50 Cent Gendarme 7 Sinful Scents Sloth The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Amway Anticipate Brooksfield B. Green Ralph Lauren Big Pony 3 Joya FvsS: Composition No. 6 Sinfonia di Note Poudre d'Epices Brandy Parfums Brandy Madonna Nudes 1979 Pour Homme