Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Arome 3 D`Orsay dla mężczyzn

Arome 3 D`Orsay dla mężczyzn

Arome 3 D`Orsay dla mężczyzn Zdjęcia

Arome 3 marki D`Orsay to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Arome 3 został wydany w 1943 roku. Nutami głowy są lawenda, neroli, petitgrain, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są kolendra, jaśmin, goździk (przyprawa), szałwia, ylang-ylang, lawenda, przyprawy i mirra; nutami bazy są ambra, mech dębowy, cedr, wanilia, fasolka tonka, irys i nuty drzewne.

Lawenda Neroli Petitgrain Bergamotka Pomarańcza

Kolendra Jaśmin Goździk (przyprawa) Szałwia Ylang-ylang Lawenda Przyprawy Mirra

Ambra mech dębowy Cedr Wanilia Fasolka tonka Irys Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arome 3 by D`Orsay.

Arome 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D`Orsay Arome 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D`Orsay Arome 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arome 3 marki D`Orsay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arome 3 marki D`Orsay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Cartier Declaration Al-Rehab Silver Benetton Benetton Pure Sport Men Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Etienne Aigner Aigner White Man Neil Morris Storm Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Gendarme Grabazzi Hermes Voyage d`Hermes