Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Spanish Cedar Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn

Spanish Cedar Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn

Spanish Cedar Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spanish Cedar marki Czech & Speake to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Spanish Cedar został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są Śliwka, galbanum, jeżyna i goździk (przyprawa); nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Bergamotka

Śliwka Galbanum Jeżyna Goździk (przyprawa)

Cedr Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spanish Cedar by Czech & Speake.

Spanish Cedar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Spanish Cedar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Spanish Cedar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spanish Cedar marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spanish Cedar marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein Euphoria Men Jo Malone Vetyver Etro Palais Jamais Kenzo Air Intense Aveda Yatra Antica Farmacista Lustrous Fire Olivier Durbano Turquoise Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Demeter Fragrance Dirt Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Tallulah Jane Yiska Adidas Adidas Moves Pulse Him