Marki » C » cytrusowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
mydlany
Neroli Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli marki Czech & Speake to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli został wydany w 1981 roku. Nutami głowy są pomarańcza i neroli; nutą serca jest kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą bazy jest ylang-ylang.

Pomarańcza Neroli

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli by Czech & Speake.

Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Oscar de la Renta Oscar Citrus Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Comme des Garcons Energy C Lime Penhaligon`s Castile Philosophy Lemon DSH Perfumes Pamplemousse Smell Bent Lemon Cowboy Parfums Berdoues Viola Odorata Caswell Massey Lime Demeter Fragrance Little Twin Stars Atelier Cologne Orange Sanguine Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh